zabiegi na cialo szkolenia

zabiegi na cialo szkolenia Nie ma jednej przyczyny, ale nie są znane czynniki, które przyczyniają się do prawdopodobieństwa wystąpienia tego.

Poziom światła słonecznego można dostać każdego dnia wpływa niektórych hormonów w mózgu. Niektóre teorie stwierdzić, że światło słoneczne wpływa na hormony odpowiedzialne za nastrój, sen i apetyt. To dlatego można dostać niektóre z objawów powyżej, gdy zmniejszy poziom światła słonecznego.

Melatonina: Kolejny czynnik związany z poziomami oświetlenia to ilość melatoniny nasze ciała produkują. Jest to hormon odpowiedzialny za sen, a raczej jest produkowany, gdy jest ciemno, co powoduje, że czujemy się senny.

Serotonina: Gdy pojawi się mniej światła słonecznego, organizm produkuje mniej serotoniny. Serotonina wpływa na nastrój, sen i apetyt – ludzie cierpiący na depresję mają zwykle mniej tego hormonu.

Rytm dobowy: Jest odpowiedzialny za nasz „wewnętrzny zegar”, który pozwala nam znać, kiedy musimy spać, a każdy dzień obudzić. Można to uzyskać zakłócony, gdy poziom światła słonecznego otrzymujemy każdą zmianę dziennie.

Jak widać, depresja zimowa jest bardzo realnym stanem, który może mieć wpływ wiele różnych dziedzinach życia. Naprawdę nie jesteśmy sami w przypadku wystąpienia tego rodzaju depresji, a lekarz będzie w stanie zwrócić uwagę na różne możliwości leczenia.

Czytaj więcej artykułów takich jak ten o zdrowie i fitness w centrum Smoka

– autor artykułu