zabiegi pielegnujace cialo

zabiegi pielegnujace cialo

Zima Depresja Symptoms- jak można powiedzieć, gdy już jest

Wszyscy mamy te dni, kiedy czujemy się bardziej w dół niż zwykle, ale jak wiesz, jeśli jesteś po prostu zły dzień lub cierpiących na coś bardziej poważnego, jak zimowej depresji? Więcej ludzi zaczynają się depresji w okresie zimowym, niż możesz sobie sprawę, i choć objawy różnią się od osoby do osoby, istnieje kilka znaków ostrzegawczych należy zwrócić uwagę.

Zima Depresja Czy Real

Wszyscy mówią o posiadanie „depresji zimowej”, ale większość z nas myć ją jako coś, co nie jest „prawdziwy”. Jednak dotarcie do depresji w okresie zimowym jest prawdziwe, i jest to stan znany jako chorobie afektywnej sezonowej (SAD) do skróconej. Prawda jest taka, że ??poziom światła możemy uzyskać wpływ na nasze naturalne rytmy. W zimie mogą one wypaść z synchronizacji, co powoduje szereg objawów.

Więc jakie są objawy?

Objawy depresji zimowej są bardzo zróżnicowane i każdy będzie go doświadczyć inaczej. Niektóre z objawów mogą mieć obejmują:

* Drażliwość,

* Uczucie bezwartościowe, winny, lub mające niskie poczucie własnej wartości,

* Płacz dużo,

* Uczucie niepokoju i podkreślił,

* Obniżony popęd seksualny,

* Czujesz się bardziej zmęczony niż zwykle i śpi dalej,

Opakowania Nowy Tomyśl

* Przybranie na wadze,

* Brak energii,

* Zwiększony apetyt

* Pragnienie niezdrowej żywności.

Kolejny silny objawem, oprócz tych powyżej (z których większość ma również objawy depresji w ogóle) jest stwierdzenie, że masz takie objawy w tym samym czasie w każdym roku. Jest to wyraźny znak, że depresja jest związana z sezonem zimowym. Objawy mogą powoli zacząć jesienią, a jeszcze gorzej w zimie, kiedy czas letni zmniejszać.

Co powoduje Zima Depresja?

Może ona również pomóc zdawać sobie sprawę z różnych przyczyn depresji sezonowej, w celu ustalenia, czy jesteś w grupie ryzyka.

– autor artykułu