zabiegi na cialo medycyna estetyczna

zabiegi na cialo medycyna estetyczna

5 naturalnych sposobów leczenia i zapobiegania pies Zakażenia dróg moczowych

Spojrzmy prawdzie w oczy. Dog infekcje dróg moczowych są trudne do leczenia i zapobiegania. Weterynarze są szybkie do przepisywania antybiotyków ale te konwencjonalne metody leczenia nie dostać się do korzeni przyczyny i zachować zakażenia powrotu. Jeśli chcesz zrobić coś więcej niż tylko tłumią objawy, trzeba dać swoim psem naturalnych metod leczenia.https://wfw.com.pl/strony/jak-promujemy/ Oto 5 naturalnych sposobów, które można leczyć zakażenia psa dróg moczowych bezpiecznie, prosto i skutecznie.

1. Pies problemy moczowych można łatwo zapobiec, jeśli dajesz dużo psów wody do picia. Upewnij się, że woda jest świeża i czysta. Nie dać pies wodny z kranu, ponieważ zawiera wiele zanieczyszczeń. Zamiast dać psu przefiltrowaną wodę, która pomoże mu detoksykacji i wypłukać szkodliwe bakterie, które mogą prowadzić do infekcji dróg moczowych.

zabiegi na cialo medycyna estetyczna

2. Aby zapobiec infekcji dróg moczowych psa, dać psu specjalną dietę, która składa się tylko z surowej, nieprzetworzonej żywności i domowe jedzenie. Komercyjne karma może być tańszy, ale ma poważne konsekwencje dla zdrowia psa. Sucha karma jest najgorsze, ponieważ zawiera on zbyt dużo węglowodanów w postaci ziaren. Karmienie psa zbyt dużo karma może zmienić poziom pH moczu psa, dzięki czemu łatwiej się rozwijać bakterie. Komercyjne karma ma też zbyt wielu składników mineralnych i zawiera wiele sztucznych składników, takich jak barwniki i aromaty.

3. Jeśli chcesz, aby utrzymać psa zdrowe i wolne od psich problemów moczowych, upewnij się, że nie zawsze posiadają swój mocz. Trzyma w moczu zbyt długo może prowadzić do problemów moczowych i infekcji. Upewnij się, że ma gdzieś opróżnić pęcherz, nawet kiedy jest sama w domu i zabrać go na spacer co najmniej dwa razy dziennie, aby mógł opróżnić pęcherz.

4.

– autor artykułu